Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu Dr Mroczek i naszej Przychodni za docenienie wspólnych starań

Opieka stomatologiczna Akademia Korona Kielce
![]()
![]()
💁![]()
Cieszymy się niezmiernie z nowo nawiązanej współpracy z Akademią Korony Kielce. Połączył nas wspólny cel. Chcemy towarzyszyć młodym piłkarzom i ich trenerom w dbaniu o własne zdrowie, a przez to wspierać ich w rozwoju talentów i zdobywaniu kolejnych sukcesów sportowych 🙂⚽️👍🎖👏🏃♀️
Więcej 👉 https://bit.ly/3mmPeUT
Joanna Jabłońska Dyrektor SNZOZ Moto-Med sp. z o.o.